Aster Kylie
Aster kylie
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Aster Kylie: ideaal om van herfstbloei te genieten

De Aster Kylie spreekt tuinliefhebbers aan vanwege zijn gemakkelijke verzorging en aantrekkelijke herfstbloei. Dankzij de warmgekleurde bloemen siert ze je tuin in de herfst. Je kunt hem in een bed of pot planten en hij zal een kleurrijk tintje geven aan je buitenruimte.

Kenmerken van de Aster Kylie

De "Aster Kylie" komt oorspronkelijk uit Noord-Amerika en is een vaste plant die gewaardeerd wordt om zijn winterhardheid en prachtige bloemen. Het behoort tot de Chrysantenfamilie en de wetenschappelijke naam is Chrysanthemum frutescens.

Kylie is een specifieke variëteit, geselecteerd om zijn vele onderscheidende kenmerken die hem onderscheiden van andere margrietsoorten. Een daarvan is de schitterende bloei en in tegenstelling tot de zomersoorten bloeit deze in de herfst. Hierdoor voegt hij aan het einde van het seizoen een aantrekkelijke kleur toe aan je tuin. De bloemen, die in kleur variëren van koperrood tot feloranje, creëren een contrasterend effect met de omgeving in de herfst. De licht gekartelde, donkergroene bladeren geven het geheel een aantrekkelijke textuur.

Een ander kenmerk van deze plant is dat hij relatief gemakkelijk te verzorgen is, zodat je volop kunt genieten van zijn herfstpracht.

Hoe plant ik een Aster Kylie?

Dit is een eenvoudig proces, zelfs voor tuiniers die nog geen groene vingers hebben. De specialisten van Bakker raden aan om eerst een zonnige of licht schaduwrijke plek in je tuin te kiezen. Bereid vervolgens de grond voor door onkruid te verwijderen en deze te bewerken voor een betere drainage.

Graaf tijdens het planten een gat dat iets groter is dan de kluit en plaats je Aster Kylie erin. Zorg ervoor dat de bovenkant van de kluit gelijk ligt met de grond. Vul het gat met de grond die je net hebt verwijderd en stamp het licht aan om luchtzakken te verwijderen.

Hoe verzorg ik de Aster Kylie?

De verzorging van de Aster Kylie is net zo eenvoudig als het planten. Eenmaal geplant, heeft ze heel weinig zorg nodig om te groeien. We raden aan regelmatig water te geven en de grond licht vochtig te houden. Geef echter niet te veel water, want dit kan leiden tot wortelrot. Geef één of twee keer per week grondig water, afhankelijk van de weersomstandigheden. Geef in het voorjaar een uitgebalanceerde meststof om de groei van deze soort te stimuleren. Overmatige bemesting wordt afgeraden, omdat dit de bladgroei kan stimuleren ten koste van de bloemen.

Als je in regio's met strenge winters woont, adviseren de experts van Bakker om een dikke laag mulch rond de basis van de margriet aan te brengen om hem te beschermen tegen koude temperaturen. Aarzel niet om na de bloei lichtjes te snoeien om nieuwe groei te stimuleren en te genieten van een lange bloei. Verwijder verlepte bloemen en snoei droge stengels terug voor een verzorgd uiterlijk.

De Aster Kylie en haar voordelen

Het Bakker team biedt je de Aster Kylie, die een aantal voordelen heeft, niet in de laatste plaats de herfstbloei. Omdat ze bestand is tegen lage temperaturen, kan ze je tuin verfraaien wanneer andere bloemen beginnen af te nemen.

Omdat deze variëteit minder veeleisend is op het gebied van onderhoud, wordt ze aanbevolen voor zowel beginnende als drukke tuiniers. Bovendien trekken de heldere bloemen bestuivende insecten aan, zoals vlinders en bijen, wat de biodiversiteit van je buitenruimte ten goede komt.

Aster Kylie Aster kylie

Aster Kylie
Aster kylie
Normale prijs €5,95
Aanbiedingsprijs €5,95 Normale prijs €5,95
Inclusief btw.
Momenteel niet op voorraad
Nos produits similaires disponibles immédiatement:

Beveiligde betaling

Meer dan 75 jaar expertise

Klantenbeoordelingen ★★★★☆

Klantenservice tot uw dienst

Specificaties
Bloeiperiode September - Oktober
Paars
Groeihoogte 100 cm
Over dit product

Kenmerken van de Aster Kylie

Hoe plant ik een Aster Kylie?

Ref : 024395
Ref : 024395
meer...
bakker-trustedshops.png__PID:098e7931-bf31-457e-aba0-05aacc62a2f0
Trust ecommerce